Güvenli Alışveriş

- Güvenli Alışveriş Nasıl Sağlanır?

İçiniz rahat olsun, online alışverişin güvenli adresi ticaretmerkezi.com.tr ’desiniz.
Sitemizden yapacağınız alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir.
SSL Güvenlik Sertifikası, McAfee Secure/PCI Compliance ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.

- SSL Güvenlik Sertifikası

www.ticaretmerkezi.com.tr SSL güvenlik sertifikalarının en yüksek standardı Global Sign SSL Sertifikası kullanmaktadır. Bu sertifikaya sahip olmak isteyen tüm firmalar gibi, ticaretmerkezi.com.tr ’de çok sıkı bir güvenlik prosedüründen geçti.

- McAfee Secure/PCI Compliance

Ticaretmerkezi.com.tr gibi McAfee Secure logosuna sahip tüm siteler her gün temel güvenlik testi denetiminden geçer ve tüm site içeriği ve ödeme sayfaları McAfee tarafından kontrol edilir. Dünyanın saygın güvenlik firmalarından McAfee’nin bu servisi, sitemizde her zaman güvenli alışveriş yapacağınızın bir garantisidir.

- 3D Secure/3 Boyutlu Güvenlik

3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan alışverişlerde şifreyle kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinir. Visa Kredi Kartı için kullanılan uygulamasına "Verified by Visa", MasterCard için olanına ise "SecureCode" adı verilir. Bu yöntemle yapılan alışverişin geçerli sayılabilmesi için; kart sahibinin yapılan işlemi, kendine verilen özel bir şifreyle onaylaması gerekir. Ticaretmerkezi.com.tr ’den yapacağınız alışverişlerde, kredi kartınızın bağlı olduğu banka bu sistemi destekliyorsa 3D Secure’la ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. 3D Secure ödeme sistemi ile kartınızın şifresini ve size özel olan bilgileri bilmeyen bir kişi alışveriş yapamaz.